Категорія продукту
Зв'яжіться з нами


Хенань Вімасун промислова компанія,   ТОВ   

Тел / факс: + 86-371-56688917

Мобільний телефон: +86 15515596408

Skype:   vmsfurniture@hotmail.com

Email:   sales@vmsfurniture.com

Сайт:   www.vmsfurniture.com

Додати: Науковий парк Національного університету ,

Місто Чженчжоу , провінція Хенань , Китай. 450000


VMSworks розроблено і налагоджено нові продукти
Jan 07, 2017

Переглянути наш новий веб-сайт і перевірити останні новини про vmswork. Як виробник кращих офісних меблів VIMASUN має були розробки, виробництва, просування високоякісний сталевий офісні меблі та запропонувати різні рішення для оптової, роздрібної торгівлі та деякі великі проекти у вітчизняних та зарубіжних протягом 20 років. VIMASUN має позикових своє лідерство на ринку та виробництва експертизи постійно розширювати на міжнародному рівні, діє як глобальний гравець з сталевих office меблевої промисловості та комерційних зберігання систем.


News - VMSworks office furniture, locker, office storage, personal storage, shelves, school furniture-Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.

На основі наших сильної технічної команди і кваліфікований персонал, ми сповнені рішучості для розробки нових продуктів, нові технології, нова методика, так що ми завжди в дорозі вести бізнес нові тенденції в офісі меблевої промисловості.


Зліва є один новий продукт, який користується популярністю на ринках Австралії і Нової Зеландії ринків. PLS, зв'яжіться з нами для більш детальна інформація про нас.

До цих пір наших продуктів, таких як нормальний продукти: офіс меблі, шухляді, шафки, комерційних меблі, офісному столі, кабінету, мобільний п'єдестали, мобільний кедді, тамбурні двері шафи, піни, скриньку сівалки, мобільний СтелажіОдиниць, веж, картиІндексувати кабінету, зберігання офіс, офіс організації зберігання, подачі систем зберігання даних,було експортованоThan 50 країнах Європи, Америки, Океанії, «Євразія», Західної Азії та Африці та інших азіатських країн. Цільовий ринок включаєРосії, Австралії,Туреччина, Індія, Єгипет Саудівської Аравії, ОАЕ, під"пояс і дороги ініціатива" і деякі ключові торгові партнери і покупців джерело країн.

News - VMSworks office furniture, locker, office storage, personal storage, shelves, school furniture-Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.

Наступний: Ні